Regulamin zakupów

 

 

Regulamin zakupów w sklepie internetowym MAJMASZ

 

 


Regulamin określa zasady zakupów w sklepie internetowym MAJMASZ. Klient składający zamówienie wyraża zgodę na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w niniejszym regulaminie.

Sklep internetowy MAJMASZ umieszczony pod adresem www.majmasz.com.pl, prowadzony jest przez firmę MAJMASZ Majsterek Sp.j. z siedzibą w Łodzi wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego w Łodzi nr KRS 0000140943. Firma posiada numer Regon 470848068 oraz numer NIP 726-10-11-420.

1. Sklep internetowy MAJMASZ prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem strony internetowej www.majmasz.com.pl. Zamówienia mogą być składane także telefonicznie bądź e-mailem.

2. Wszystkie produkty oferowane w sklepie MAJMASZ są fabrycznie nowe, pozbawione wad fizycznych i prawnych.

3. Wszystkie ceny prezentowane na stronach sklepu MAJMASZ są cenami brutto i zawierają 23% podatku VAT. Na życzenie Klienta sklep wystawia fakturę VAT.

4. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie składania zamówienia przez Klienta na stronie sklepu internetowego z potwierdzeniem zamówienia.

    a. Sklep w przypadku błędu w opisie towaru lub ceny  spowodowanego awarią systemową lub innym czynnikiem np. błędu spowodowanego przez wprowadzenie błędnej ceny zastrzega sobie prawo do odstąpienia od transakcji.


5. Przyjęcie zamówienia do realizacji ma miejsce w momencie otrzymania przez Klienta wiadomości e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Tym samym ma miejsce zawarcie umowy kupna sprzedaży pomiędzy Klientem oraz Sprzedającym.

6. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie wśród swoich danych numeru telefonu oraz adresu e-mail Klienta, umożliwiającego weryfikację złożonego zamówienia. (przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO ... czytaj więcej)

7. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem dostępności towaru w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku braku części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego dalszej realizacji.

8. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

9. Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy niż uzgodniony skontaktujemy się z klientem telefonicznie, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia. Podany czas realizacji zamówienia nie uwzględnia dni wolnych od pracy.

10. Termin otrzymania przesyłki przez Klienta równa się sumie czasu wysyłki ze sklepu MAJMASZ oraz czasu dostawy. Czas dostawy zazwyczaj 1 do 3 dni roboczych. Klient może również po uzgodnieniu odebrać towary osobiście z naszej siedziby.

11. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:


- przelewem bankowym na konto sklepu.
SANTANDER BANK POLSKA S.A.
66 1090 1304 0000 0000 3000 6533
 
- za pobraniem: należność pobiera listonosz lub kurier;

- karta płatnicza- Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic 
 
ePrzelewy - Płacę z inteligo, mTransfer, MultiTransfer, Przelew24, Przelew z BPH, Płacę z   iPKO, Pekao24Przelew, Płacę z Citi        Handlowy, PayWay Toyota Bank, MeritumBank Przelew, Płać z BOŚ, Płacę z Alior Bankiem, Millennium - Płatności Internetowe 
 
- ePłatności - Deutsche Bank Polska S.A., ING Bank Śląski S.A., Invest Bank S.A., Crédit Agricole , Raiffaisen Bank Polska S.A. 
 
 
12. W niektórych przypadkach sklep zastrzega sobie możliwość ograniczenia sposobu płatności przez zażądanie przedpłaty całości lub części wartości zamówienia.

13. W okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, Klient ma prawo do jego zwrotu bez podania przyczyny w ramach odstąpienia od umowy. W przypadku chęci skorzystania z prawa zwrotu, towar w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością należy przesłać na adres sklepu. Zwracany towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy produkt nie będzie nosił jakichkolwiek śladów użytkowania. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta.W  przypadku płatności kartą, zwrot środków zostanie wykonany na kartę.

14. Prawo odstąpienia od umowy nie obowiązuje, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Zawsze przed odebraniem przesyłki z poczty lub od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy taśmy są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkód oraz jak najszybciej skontaktować się z obsługą sklepu. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w trakcie transportu.

15. Składając zamówienie, Klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu.

16. Dane osobowe umieszczone w bazie danych sklepu MAJMASZ są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb, nie są i nie będą też udostępniane innym podmiotom. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.
 
17. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl