ANKER TEX

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu pełną ofertę niemieckiej firmy Anker-tex, wiodącego światowego producenta profesjonalnych zszywaczy ręcznych i pneumatycznych oraz najwyższej jakości nierdzewnych zszywek.

Gama produktów Firmy Anker-tex jest bardzo szeroka.

Zszywki są produkowane w różnych długościach od 5mm do 16mm i grubościach od 0,2mm (super cienkie do delikatnych materiałów) do 0,7mm w zależności od przeznaczenia.

Zszywacze są produkowane w dziesięciu kategoriach, większość w wersji ręcznej i pneumatycznej zwiększającej komfort pracy i wydajność. Istnieje również możliwość zamówienia zszywaczy na listwach o różnej długości pozwalających na zwiększenie zasięgu i głębokości pracy zszywacza.

W przemyśle odzieżowym zszywacze są używane min. w procesie przygotowywania produkcji odzieży wizytowej i garniturów, do mocowania szablonów, zaznaczenia punktów położenia elementów odzieży, łączenia warstw materiałów podczas precyzyjnego krojenia, mocowania etykiet, wzorników, kart produktów, pakowania – zapinania opakowań i wielu innych.

W ofercie firmy Anker-tex znajdują się również specjalne zszywacze i zszywki do zakańczania (zapinania blokad) na zamkach błyskawicznych (ekspresach) ciętych z metra oraz specjalne uchwyty do nakładania suwaka na taśmy ekspresu.

 

Prezentacja zszywacza.mp4

 

Prezentacja zszywacza do zamków.mp4

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium